Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım
Kurumsal Web sitelerinin statik(sabit)değil, dinamik olması gereklidir. Siteniz gelişen teknolojiye uygun olarak tasarlanmalı, (responsive) tüm ekranlara ve tüm arama motorlarına uygun olmalı. Bunun için sitenize eklenecek olan yönetici paneli ile sitenizin kontrol edilebilir, güncellenebilir olması gereklidir.
Web siteleri kullanımı kolay yönetici panelli olarak, firmanızın kurumsal kimliğine uygun istediğiniz sayfa sayısı, istediğiniz tasarım ve özelliklerde hazırlanır. Web Programlama yaparken kodlar (Arama Motoru Optimizasyonu) SEO' ya uygun yazılır. Resimler ve sayfalara verilen isimler Google Arama Motoruna uygun olarak ayarlanır.
İstediğiniz tüm özellikleri (Dil Desteği, Bayi Sistemi, Haber Yönetimi, Duyuru Yönetimi, Bülten Yazılımı, Pdf Katalog, Popup Yönetimi vb. )web sitenize ekleyebilirsiniz. Hazırlanan yönetim panelinden kolayca yönetebilir, sürekli güncelleyebilirsiniz.
Arama motoru optimizasyonu SEO
Arama motoru optimizasyonu SEO(Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. SEO çalışması bir defa yapılarak tamamlanan veya farklı yöntemler ile bir defada bir çok link alıp sitenizin ilk sıralara yükselmesi ile yapılamaz. SEO çalışması süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Arama motorları sıralama tekniğini sürekli güncellemektedir. Yapılması gereken mutlaka uzman desteği almaktır. Sitenizde yapabileceğiniz en önemli şey özgün içerik kullanımı, site içerisindeki yazıların kopyalama ile hazırlanmaması, resimlerin size özgü olmasıdır. Agent Danışmanlık olarak hazırlamış olduğumuz bütün web sitesi uygulamalarında artı ücret almadan Seo çalışması yapıyoruz, Kurumsal kimliğinize uygun kelime analizi yaparak seçtiğimiz kelimelerle kod çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla kısa zamanda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
Google Adwords
Google aramalarda üst sıralarda yer almanın yer almanın en garanti yolu Google Adwords'e reklam vermektir. Adwords reklam maliyelerinizi kontrol etmenize olanak sağlar. Minumum harcama zorunluluğu yoktur. Günlük olarak harcamak istediğiniz maksimum tutarı belirleyebilir ve paranızı nasıl harcayacağınızı seçebilirsiniz.
Google Analytics
Google Analytics ücretsiz bir Google aracıdır. Bir internet sitesiniz varsa ve sitenizinin ziyaretçi trafiğini kontrol etmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Google Analytics site ziyaretcileri hakkında detaylı bilgileri verir. Hazırladığımız web sitelerinde Google analytics ayarlarını yaparak sitenizin trafiğini izlemenizi sağlıyoruz.
Google Merchant
Google üzerinden ürünlerinizin reklamını yapabileceğiniz görüntülü reklam uygulaması. Sitenizdeki bütün ürünler için ayrı ayrı reklam verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.
İÇERİK YÖNETİMİ
Web sitelerinde içerik yönetimi en önemli ürün pazarlama stratejisidir.Sitenize ekleyeceğiniz blog, duyuru, kampanya ve haber yazıları ile arama motorlarından sitenize ziyaret sayısını arttırabilirsiniz.Web siteniz için kaliteli içerikler ve ürün resimleri kullanarak arama motoru optimizasyon çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Yeni Nesİl Sınırsız Web Hosting
Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı,sınırsız mail adresi
CREATIVE Tasarımlar
Kurumsal kimliğinizi yansıtan özel tasarımlar
Kullanıcı Dostu YÖNETİM PANELİ
Sektöre göre düzenlenen özel yönetim paneli
BOOTSTRAP METODU
Tüm Cihazlara,tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uygun siteler
MOBİL Uygulama
Sektöre uygun mobil uygulama yazılımları
SEO Desteği
Kelime analizi ile kod yapılandırma